dil okulları


İngiltere Dil Okulları

 

Amerika Dil Okulları

 

Kanada Dil Okulları

 

Fransa Dil Okulları

 

Almanya Dil Okulları

 

İtalya Dil Okulları

 

Avustralya Dil Okulları

 

Los Angeles
Los Angeles

Dünyadaki en ünlü şehirlerinden birinde yaşayın ve eğitim görün   

Mükemmel gezi olanakları

Kumsallara, şehir yaşamına ve doğaya olan kolay erişimin tadını çıkarın

Embassy Los Angeles Long Beach Los Angeles County 'nin denize sıfır mükemmel şehrinde yer alır.

Bu okul size California hayatının tüm avantajlarına erişme şansını veriyor. Los Angeles'ın merkezine sadece 40 dakika ve Disney'in eğlence parklarının ev sahibi Orange County'e sadece 15 dakika uzaklıktayız.

California'nın ünlü kumsal yaşamını denemek istiyorsanız, Long Beach sizin için ideal. Kısa bir otobüs yolculuğuyla yüzmek, sörf yapmak, güneşlenmek ve insanları seyretmek için mükemmel olan banliyönün uzun kumsallarına ulaşabilirsiniz.

LA Long Beach okulu Long Beach Aquarium of the Pacific (Akvaryum), The Shoreline Village Shopping Centre (Alışveriş Merkezi), ve klasik yolcu gemisinin otele dönüşmüş hali olan Queen Mary'i içeren belli başlı birçok turistik merkeze yürüme mesafesindedir.

KONAKLAMA

Yurt: LA Long Beach'te, öğrenci yurtlarımız modern, rahat, lüks daireler şeklindedir. Ortak odalı daireler yüksek hızlı kablosuz internet ve kablolu televizyon bağlantısı sağlar ve özel banyo ve çamaşırhaneler bulunur.

Ayrıca her dairede buzdolabı, ocak ve bulaşık makinesi bulunan mutfak vardır. Öğrenciler yüzme havuzu, spa, voleybol, spor merkezi ve sinema gibi açıkhava tesislerini içeren resort/tatil yeri tarzı yaşamın tadını çıkaracaklar. 

Aile yanı: İngilizce konuşan bir ailenin parçası olarak yaşayın. Kendinize ait bir odanız olacak ve ev sahiplerinizle beraber kahvaltı edip akşam yemeği yiyeceksiniz. LA Long Beach'te, Aile yanı evlerimiz okula toplu taşımayla 60 dakikalık bir uzaklıktadır.

 

Amerika Dil Okulları

 

Dowtown Dowtown | Amerika

 

Florida Florida | Amerika

 

Los Angeles Los Angeles | Amerika

 

Merrimack Merrimack | Amerika

 

New York New York | Amerika

 

San Diego San Diego | Amerika

 

San Francisco San Fransisco | Amerika